Motoryat Taşıma

Yiğit Tekne Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimize Motoryat Taşıma hizmeti vermekte olup size en kısa süre içerisinde motoryatlarınızı taşımayı hedefliyoruz. Amacımız sizin bizden daha kaliteli bir hizmet alıp size en kısa süre içerisinde ulaştırmaktır. Motoryatlarınızın taşınma işlemlerinin nasıl ilerlediği hakkında aşağıda yer alan yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

70 ton ağırlığa kadar her türlü motor yat taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşıma işlemi sırasında kesinlikle teknenize hasar verecek taşıma aletler (halat, demir) kullanılmamaktadır. Motor Yat'ınız özel bez sapanlar ile taşınır ve iz, leke, hasar oluşmadan teslim edilir. Taşıma işlemi için gerekli parça sökümü ve taşıma sonrası tekrardan montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Motor Yat taşıma sırasında yatlarınızın başına gelebilecek sorunlar için özel taşıma sigortası tarafımızca (ek ücret olmadan) yapılır. (Tekne değeri 9.000.000 TL'ye kadar olanlar için geçerlidir.)

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yigitteknetasima.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021